/ Blog

Blog - aktualności, poradniki, inspiracje

Jak czyścić osłony okienne wewnętrzne i zewnętrzne

Nigdy nie zastanawiamy się po zakupie i montażu, jak czyścić nasze osłony okienne, ale nadejdzie ten moment, kiedy będziemy chcieli je wyczyścić, czy to w codziennym użytkowaniu, czy przy myciu okien np. na święta. Zanim zabierzemy się do tego warto wiedzieć, w jaki sposób i na co zwrócić uwagę przy czyszczeniu...

Screen - rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne

Rolety zewnętrzne typu SCREEN to nowoczesny system zewnętrznych osłon przeciwsłonecznych. Specjalnie skonstruowana tkanina SCREEN świetnie chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się pomieszczeń

Zewnętrzne rolety typu SCREEN – na co zwrócić uwagę

Rolety typu SCREEN to zewnętrzne rolety przeciwsłoneczne. Jest to połączenie wygody użytkowania,  funkcjonalności jak i również nowoczesny system zewnętrznych osłon przeciwsłonecznych. Techniczna tkanina SCREEN świetnie chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się pomieszczeń. 

Rolety w kasecie przyszybowej czy przestrzennej?

Przy wyborze rolety w kasecie, możemy zdecydować się na dwa typy osłon: w kasecie przyszybowej (płaska) lub kasecie przestrzennej. Dzięki swej konstrukcji są bardzo popularne poprzez swoją funkcjonalność i uniwersalność.

Żaluzja dwukierunkowa Juun - NOWOŚĆ

Żaluzja aluminiowa Juun to nowość na polskim rynku wyróżniająca się połączeniem cech i funkcji plis z żaluzjami poziomymi.

Bezpieczne osłony okienne

Decydując się na urządzenie naszego pomieszczenia, oprócz estetyki i funkcjonalności, powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych najmłodszych pociech. Jest to bardzo ważne po serii tragicznych przypadków uduszenia dzieci w wyniku zaplątania się w zwisające elementy do obsługi osłon okiennych.