/ Blog

Blog - aktualności, poradniki, inspiracje strona 2

Screen - rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne

Rolety zewnętrzne typu SCREEN to nowoczesny system zewnętrznych osłon przeciwsłonecznych. Specjalnie skonstruowana tkanina SCREEN świetnie chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się pomieszczeń

Rolety w kasecie przyszybowej czy przestrzennej?

Przy wyborze rolety w kasecie, możemy zdecydować się na dwa typy osłon: w kasecie przyszybowej (płaska) lub kasecie przestrzennej. Dzięki swej konstrukcji są bardzo popularne poprzez swoją funkcjonalność i uniwersalność.

Żaluzja dwukierunkowa Juun - NOWOŚĆ

Żaluzja aluminiowa Juun to nowość na polskim rynku wyróżniająca się połączeniem cech i funkcji plis z żaluzjami poziomymi.

Bezpieczne osłony okienne

Decydując się na urządzenie naszego pomieszczenia, oprócz estetyki i funkcjonalności, powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych najmłodszych pociech. Jest to bardzo ważne po serii tragicznych przypadków uduszenia dzieci w wyniku zaplątania się w zwisające elementy do obsługi osłon okiennych.

Rolety dzień i noc – zalety i charakterystyka

Wśród szerokiej gamy rolet, rolety dzień i noc cieszą się na tym rynku dużą popularnością. Jest to osłona nie tylko łatwa w montażu, ale przede wszystkim jest to produkt, dzięki któremu niepożądany nadmiar świata słonecznego nie zagości w naszym pomieszczeniu dzięki prostej regulacji światła.

Która roleta jest najbardziej odpowiednia dla naszego pomieszczenia?

Rolety okienne stanowią zdecydowanie lepszy wybór niż tradycyjne zasłony – nie tylko zapewniają ochronę przed zbyt duża ilością światła słonecznego w pomieszczeniu, ale także umożliwiają nam komfort związany z zachowaniem prywatności, szczególnie w przypadku mieszkań w blokach.