Rolety i żaluzje Bielawa – Usługa pomiaru i montażu

Oferujemy wszechstronną usługę - dojazd, usługa pomiaru, prezentacja produktu w Bielawie

Nie zawsze jesteśmy pewni i trudno nam jest na pierwszy rzut oka określić, jaki konkretnie wariant osłony okiennej, kolekcji, odcienia odpowiadałaby do naszego pomieszczenia. Mamy też świadomość, że zakup rolet przez Internet, może powodować wiele obaw oraz pytań. Dlatego, kiedy uznają Państwo, że przydatne jest profesjonalna pomoc, oferujemy nasze kompleksowe usługi u Państwa w domu. Doradzimy na miejscu, przeprowadzimy pomiar, wycenimy i zamontujemy na terenie Bielawy i okolic.

Screensun™ to nie tylko sama sprzedaż, ale również szeroki zakres usług, w tym prezentacja produktów, profesjonalne doradztwo, pomiar, wycena, montaż oraz serwis osłon okiennych.

Zaprezentowanie osłon przeciwsłonecznych, zmierzenie i zamontowanie

Jeśli nie są Państwo do końca pewni jakie rolety, żaluzje, zasłony są dla Państwa idealne, a przed kupnem chcą Państwo dotknąć i obejrzeć produkt „na żywo”, porównać jakie rodzaje osłon, kolekcje tkanin czy odcienie systemów będą nadawałyby się do Państwa wystroju, to oferujemy umówienie się na spotkanie w ustalonym terminie. przedstawimy Państwu proponowane przez nas osłony m.in. rolety, rolety w kasetach, rolety dzień i noc, rolety rzymskie, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje pionowe Vertical, plisy, moskitiery, firany i zasłony.

Obok doradztwa zmierzymy dla Państwa przestrzeń okienną, zaoferujemy jaki produkt wzorowo będzie pasował na Państwa okna. Przy wizycie wykonamy wycenę a po akceptacji zamontujemy Państwa wymarzone osłony przeciwsłoneczne.

Fachowe doradztwo i konsultacje w Państwa domach są dla nas bardzo ważne

Wszelkie wizyty dostosujemy do Państwa tak, aby spotkać się z Państwem w dopasowanym dla Państwa terminie. Proponujemy bogatą gamę osłon okiennych i przeciwsłonecznych, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukacie wyśnionych rolet w Bielawie u nas je znajdziecie! Od klasycznych rolet materiałowych po stylowe rolety rzymskie.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

● indywidualne doradztwo i wycena,
● 2 lata gwarancji na produkty i usługi,
● najwyższa jakość materiałów,
● szybka realizacja zamówień,
● produkty na miarę stworzone na indywidualne zamówienie
● doświadczenie

Umów się na spotkanie z naszym doradcą!

Telefonicznie: +48 571 700 076

Mailowo: sklep@screensun.pl

  

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc Bielawa

Żaluzje drewniane 50 mm

Żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe Bielawa

 

Żaluzje pionowe Vertical

Żaluzje pionowe Vertical Wertikal Bielawa

Rolety

Rolety na miarę, rolety w kasecie, rolety rzymskie Bielawa

 

Moskitiery drzwiowe i tarasowe rolowane

Moskitiery okienne, drzwiowe i tarasowe rolowane Bielawa

Rolety zewnętrzne SCREEN ZIP

Rolety zewnętrzne i rolety zewnętrzne SCREEN Bielawa