Rolety i żaluzje Brzeg Dolny – Usługa pomiaru i montażu

Świadczymy kompleksową usługę - dojazd, usługa pomiaru, prezentacja produktu w Brzegu Dolnym

Nie zawsze jesteśmy zdecydowani i trudno nam jest na pierwszy rzut oka określić, jaki konkretnie rodzaj żaluzji, kolekcji, odcienia pasowałaby do naszego pomieszczenia. Mamy też świadomość, że nabycie rolet przez Internet, może powodować wiele niepewności oraz pytań. Dlatego, kiedy uznają Państwo, że potrzebne jest doradztwo, oferujemy nasze całościowe usługi u Państwa w domu. profesjonalnie pomożemy na miejscu, przeprowadzimy pomiar, przedstawimy ofertę cenową i zamontujemy na terenie Brzegu Dolnego i okolic.

Screensun™ to nie tylko sama sprzedaż, ale również szeroki wachlarz usług, w tym prezentacja produktów, profesjonalne doradztwo, pomiar, wycena, montaż oraz serwis osłon okiennych.

Rolety i żaluzje, rolety dzień i noc, moskitiery, rolety rzymskie na wymiar Brzeg Dolny

Pokaz osłon przeciwsłonecznych, pomiar i montaż

Jeśli nie są Państwo do końca pewni jakie rolety, żaluzje, zasłony są dla Państwa idealne, a przed kupnem chcą Państwo dotknąć i obejrzeć produkt „na żywo”, porównać jakie rodzaje osłon, kolekcje tkanin czy kolory systemów będą pasowały do Państwa aranżacji, to proponujemy umówienie się na spotkanie w ustalonym terminie. przedstawimy Państwu proponowane przez nas osłony m.in. rolety, rolety w kasetach, rolety dzień i noc, rolety rzymskie, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje pionowe Vertical, plisy, moskitiery, firany i zasłony.

Obok doradztwa zmierzymy dla Państwa przestrzeń okienną, określimy jaki artykuł wzorowo będzie pasował na Państwa okna. Przy wizycie przedstawimy wycenę a po akceptacji zamontujemy Państwa upragnione osłony przeciwsłoneczne.

Kompetentne doradztwo i konsultacje w Państwa domach są dla nas bardzo ważne

Wszelkie wizyty dostosujemy do Państwa tak, aby spotkać się z Państwem w dopasowanym dla Państwa terminie. Proponujemy bogatą gamę osłon okiennych i przeciwsłonecznych, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukacie upragnionych rolet w Brzegu dolnym u nas je znajdziecie! Od klasycznych rolet materiałowych po stylowe rolety rzymskie.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

● indywidualne doradztwo i wycena,
● 2 lata gwarancji na produkty i usługi,
● najwyższa jakość materiałów,
● szybka realizacja zamówień,
● produkty na miarę stworzone na indywidualne zamówienie
● doświadczenie

Umów się na spotkanie z naszym doradcą!

Telefonicznie: +48 796 642 681

  

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc Brzeg Dolny

Żaluzje drewniane 50 mm

Żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe Brzeg Dolny

 

Żaluzje pionowe Vertical

Żaluzje pionowe Vertical Wertikal Brzeg Dolny

Rolety

Rolety na miarę, rolety w kasecie, rolety rzymskie Brzeg Dolny

 

Moskitiery drzwiowe i tarasowe rolowane

Moskitiery okienne, drzwiowe i tarasowe rolowane Brzeg Dolny

Rolety zewnętrzne SCREEN ZIP

Rolety zewnętrzne i rolety zewnętrzne SCREEN Brzeg Dolny