Rolety i żaluzje Legnica – Serwis zmierzenia i zamontowanie

Świadczymy wszechstronną usługę - dojazd, usługa pomiaru, prezentacja produktu w Legnicy

Nie zawsze jesteśmy zdecydowani i trudno nam jest na pierwszy rzut oka ocenić, jaki dokładnie wariant żaluzji, kolekcji, koloru współgrała do naszego wnętrza. Mamy też świadomość, że zakup żaluzji przez Internet, może powodować wiele niepewności oraz pytań. Dlatego, kiedy uznają Państwo, że niezbędne jest doradztwo, oferujemy nasze pełne usługi u Państwa w domu. profesjonalnie pomożemy na miejscu, fachowo zmierzymy, wycenimy i zamontujemy na terenie Legnicy i okolic.

Screensun™ to nie tylko sama sprzedaż, ale również szeroki wachlarz usług, w tym prezentacja produktów, profesjonalne doradztwo, pomiar, wycena, montaż oraz serwis osłon okiennych.

Zaprezentowanie osłon przeciwsłonecznych, zmierzenie i zamontowanie

Jeśli nie są Państwo do końca pewni jakie rolety, żaluzje, zasłony są dla Państwa idealne, a przed kupnem chcą Państwo dotknąć i zobaczyć produkt „na żywo”, porównać jakie rodzaje osłon, kolekcje tkanin czy odcienie systemów będą nadawałyby się do Państwa wystroju, to oferujemy umówienie się na spotkanie w ustalonym terminie. Zaprezentujemy Państwu proponowane przez nas osłony m.in. rolety, rolety w kasetach, rolety dzień i noc, rolety rzymskie, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje pionowe Vertical, plisy, moskitiery, firany i zasłony.

Obok doradztwa zmierzymy dla Państwa przestrzeń okienną, określimy jaki artykuł wzorowo będzie odpowiadał na Państwa okna. Przy konsultacji przedstawimy wycenę a po zaakceptowaniu zamontujemy Państwa upragnione osłony przeciwsłoneczne.

Fachowe doradztwo i konsultacje w Państwa domach są dla nas bardzo ważne

Wszelkie wizyty dopasujemy do Państwa tak, aby spotkać się z Państwem w dopasowanym dla Państwa terminie. Oferujemy szeroką gamę osłon okiennych i przeciwsłonecznych, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukacie wyśnionych rolet w Legnicy u nas je znajdziecie! Od klasycznych rolet materiałowych po stylowe rolety rzymskie.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

● indywidualne doradztwo i wycena,
● 2 lata gwarancji na produkty i usługi,
● najwyższa jakość materiałów,
● szybka realizacja zamówień,
● produkty na miarę stworzone na indywidualne zamówienie
● doświadczenie

Umów się na spotkanie z naszym doradcą!

Telefonicznie: +48 571 700 076

  

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc Legnica

Żaluzje drewniane 50 mm

Żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe Legnica

 

Żaluzje pionowe Vertical

Żaluzje pionowe Vertical Wertikal Legnica

Rolety

Rolety na miarę, rolety w kasecie, rolety rzymskie Legnica

 

Moskitiery drzwiowe i tarasowe rolowane

Moskitiery okienne, drzwiowe i tarasowe rolowane Legnica

Rolety zewnętrzne SCREEN ZIP

Rolety zewnętrzne i rolety zewnętrzne SCREEN Legnica