Rolety i żaluzje Mokszeszów – Usługa pomiaru i montażu

Oferujemy kompleksową usługę - dojazd, usługa pomiaru, prezentacja produktu w Mokrzeszowie

Nie zawsze jesteśmy zdecydowani i ciężko nam jest na pierwszy rzut oka określić, jaki konkretnie odmianę rolety, kolekcji, odcienia pasowałaby do naszego pomieszczenia. Mamy też świadomość, że kupno rolet przez Internet, może powodować wiele niepewności oraz pytań. Dlatego, kiedy uznają Państwo, że niezbędne jest profesjonalna pomoc, oferujemy nasze całościowe usługi u Państwa w domu. Doradzimy na miejscu, fachowo zmierzymy, przedstawimy ofertę cenową i zamontujemy na terenie Mokrzeszowa i okolic.

Screensun™ to nie tylko sama sprzedaż, ale również szeroki wachlarz usług, w tym prezentacja produktów, profesjonalne doradztwo, pomiar, wycena, montaż oraz serwis osłon okiennych.

Rolety i żaluzje, rolety dzień i noc, moskitiery, rolety rzymskie na wymiar Mokrzeszów

Pokaz osłon przeciwsłonecznych, pomiar i zamontowanie

Jeśli nie są Państwo do końca pewni jakie rolety, żaluzje, zasłony są dla Państwa idealne, a przed kupnem chcą Państwo dotknąć i zobaczyć produkt „na żywo”, porównać jakie rodzaje osłon, kolekcje tkanin czy kolory systemów będą nadawałyby się do Państwa aranżacji, to proponujemy umówienie się na spotkanie w ustalonym terminie. przybliżymy Państwu proponowane przez nas osłony m.in. rolety, rolety w kasetach, rolety dzień i noc, rolety rzymskie, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje pionowe Vertical, plisy, moskitiery, firany i zasłony.

Obok doradztwa zmierzymy dla Państwa przestrzeń okienną, zaproponujemy jaki towar perfekcyjnie będzie nadawał się na Państwa okna. Przy wizycie przedstawimy wycenę a po zaakceptowaniu zamontujemy Państwa upragnione osłony przeciwsłoneczne.

Kompetentne doradztwo i konsultacje w Państwa domach są dla nas bardzo ważne

Wszelkie wizyty dopasujemy do Państwa tak, aby spotkać się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie. Oferujemy bogatą gamę osłon okiennych i przeciwsłonecznych, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukacie wyśnionych rolet w Mokrzeszowie u nas je znajdziecie! Od klasycznych rolet materiałowych po stylowe rolety rzymskie.

Dlaczego warto nam zaufać?

● indywidualne doradztwo i wycena,
● 2 lata gwarancji na produkty i usługi,
● najwyższa jakość materiałów,
● szybka realizacja zamówień,
● produkty na miarę stworzone na indywidualne zamówienie
● doświadczenie

Umów się na spotkanie z naszym doradcą!

Telefonicznie: +48 796 642 681

Mailowo: sklep@screensun.pl

  

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc Mokrzeszów

Żaluzje drewniane 50 mm

Żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe Mokrzeszów

 

Żaluzje pionowe Vertical

Żaluzje pionowe Vertical Wertikal Mokrzeszów

Rolety

Rolety na miarę, rolety w kasecie, rolety rzymskie Mokrzeszów

 

Moskitiery drzwiowe i tarasowe rolowane

Moskitiery okienne, drzwiowe i tarasowe rolowane Mokrzeszów

Rolety zewnętrzne SCREEN ZIP

Rolety zewnętrzne i rolety zewnętrzne SCREEN Mokrzeszów