Rolety i żaluzje Pieszyce – Usługa pomiaru i montażu

Oferujemy pełną usługę - dojazd, usługa pomiaru, prezentacja produktu w Pieszycach

Nie zawsze jesteśmy pewni i ciężko nam jest na pierwszy rzut oka sprecyzować, jaki dokładnie rodzaj rolety, kolekcji, koloru odpowiadałaby do naszego pomieszczenia. Mamy też świadomość, że kupno rolet przez Internet, może powodować wiele niepewności oraz pytań. Dlatego, kiedy uznają Państwo, że potrzebne jest doradztwo, oferujemy nasze kompleksowe usługi u Państwa w domu. Doradzimy na miejscu, przeprowadzimy pomiar, wycenimy i zamontujemy na terenie Pieszyc i okolic.

Screensun™ to nie tylko sama sprzedaż, ale również szeroki wachlarz usług, w tym prezentacja produktów, profesjonalne doradztwo, pomiar, wycena, montaż oraz serwis osłon okiennych.

Rolety i żaluzje, rolety dzień i noc, moskitiery, rolety rzymskie na wymiar Pieszyce

Przedstawienie osłon przeciwsłonecznych, zmierzenie i montaż

Jeśli nie są Państwo do końca zdecydowani jakie rolety, żaluzje, zasłony są dla Państwa idealne, a przed kupnem chcą Państwo dotknąć i obejrzeć produkt „na żywo”, porównać jakie rodzaje osłon, kolekcje tkanin czy odcienie systemów będą nadawałyby się do Państwa aranżacji, to oferujemy umówienie się na spotkanie w ustalonym terminie. Zaprezentujemy Państwu proponowane przez nas osłony m.in. rolety, rolety w kasetach, rolety dzień i noc, rolety rzymskie, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje pionowe Vertical, plisy, moskitiery, firany i zasłony.

Poza porady zmierzymy dla Państwa przestrzeń okienną, określimy jaki towar perfekcyjnie będzie nadawał się na Państwa okna. Przy wizycie zrobimy wycenę a po zaakceptowaniu zamontujemy Państwa upragnione osłony przeciwsłoneczne.

Fachowe doradztwo i konsultacje w Państwa domach są dla nas bardzo ważne

Wszelkie wizyty dopasujemy do Państwa tak, aby spotkać się z Państwem w dopasowanym dla Państwa terminie. Proponujemy szeroką gamę osłon okiennych i przeciwsłonecznych, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukacie wyśnionych rolet w Pieszycach u nas je znajdziecie! Od klasycznych rolet materiałowych po stylowe rolety rzymskie.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

● indywidualne doradztwo i wycena,
● 2 lata gwarancji na produkty i usługi,
● najwyższa jakość materiałów,
● szybka realizacja zamówień,
● produkty na miarę stworzone na indywidualne zamówienie
● doświadczenie

Umów się na spotkanie z naszym doradcą!

Telefonicznie: +48 796 642 681

Mailowo: sklep@screensun.pl

  

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc Pieszyce

Żaluzje drewniane 50 mm

Żaluzje drewniane i aluminiowe Pieszyce

 

Żaluzje pionowe Vertical

Żaluzje pionowe Vertical Wertikal Pieszyce

Rolety

Rolety na miarę, rolety w kasecie, rolety rzymskie Pieszyce

 

Moskitiery drzwiowe i tarasowe rolowane

Moskitiery okienne, drzwiowe i tarasowe rolowane Pieszyce

Rolety zewnętrzne SCREEN ZIP

Rolety zewnętrzne i rolety zewnętrzne SCREEN Pieszyce