Rolety i żaluzje Sobótka – Usługa pomiaru i montażu

Świadczymy wszechstronną usługę - dojazd, usługa pomiaru, prezentacja produktu w Sobótce

Nie zawsze jesteśmy zdecydowani i trudno nam jest na pierwszy rzut oka określić, jaki konkretnie wariant osłony okiennej, kolekcji, odcienia współgrała do naszego pomieszczenia. Mamy też świadomość, że nabycie żaluzji przez Internet, może powodować wiele niepewności oraz pytań. Dlatego, kiedy uznają Państwo, że niezbędne jest doradztwo, oferujemy nasze całościowe usługi u Państwa w domu. Doradzimy na miejscu, przeprowadzimy pomiar, przedstawimy ofertę cenową i zamontujemy na terenie Sobótki i okolic.

Screensun™ to nie tylko sama sprzedaż, ale również szeroki wachlarz usług, w tym prezentacja produktów, profesjonalne doradztwo, pomiar, wycena, montaż oraz serwis osłon okiennych.

Rolety i żaluzje, rolety dzień i noc, moskitiery, rolety rzymskie na wymiar Sobótka

Przedstawienie osłon przeciwsłonecznych, pomiar i zamontowanie

Jeśli nie są Państwo do końca pewni jakie rolety, żaluzje, zasłony są dla Państwa idealne, a przed kupnem chcą Państwo dotknąć i zobaczyć produkt „na żywo”, porównać jakie rodzaje osłon, kolekcje tkanin czy kolory systemów będą nadawałyby się do Państwa wystroju, to oferujemy umówienie się na spotkanie w dogodnym terminie. przybliżymy Państwu oferowane przez nas osłony m.in. rolety, rolety w kasetach, rolety dzień i noc, rolety rzymskie, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje pionowe Vertical, plisy, moskitiery, firany i zasłony.

Oprócz doradztwa zmierzymy dla Państwa przestrzeń okienną, zaoferujemy jaki produkt idealnie będzie nadawał się na Państwa okna. Przy wizycie przedstawimy wycenę a po zaakceptowaniu zamontujemy Państwa upragnione osłony przeciwsłoneczne.

Profesjonalne doradztwo i konsultacje w Państwa domach są dla nas bardzo ważne

Wszelkie wizyty dopasujemy do Państwa tak, aby spotkać się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie. Oferujemy szeroką gamę osłon okiennych i przeciwsłonecznych, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukacie upragnionych rolet w Sobótce u nas je znajdziecie! Od klasycznych rolet materiałowych po stylowe rolety rzymskie.

Dlaczego warto nam zaufać?

● indywidualne doradztwo i wycena,
● 2 lata gwarancji na produkty i usługi,
● najwyższa jakość materiałów,
● szybka realizacja zamówień,
● produkty na miarę stworzone na indywidualne zamówienie
● doświadczenie

Umów się na spotkanie z naszym doradcą!

Telefonicznie: +48 796 642 681

Mailowo: sklep@screensun.pl

  

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc Sobótka

Żaluzje drewniane 50 mm

Żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe Sobótka

 

Żaluzje pionowe Vertical

Żaluzje pionowe Vertical Wertikal Sobótka

Rolety

Rolety na miarę, rolety w kasecie, rolety rzymskie Sobótka

 

Moskitiery drzwiowe i tarasowe rolowane

Moskitiery okienne, drzwiowe i tarasowe rolowane Sobótka

Rolety zewnętrzne SCREEN ZIP

Rolety zewnętrzne i rolety zewnętrzne SCREEN Sobótka