Rolety i żaluzje Strzegom – Usługa pomiaru i montażu

Świadczymy wszechstronną usługę - dojazd, usługa pomiaru, prezentacja produktu w Strzegomiu

Nie zawsze jesteśmy zdecydowani i ciężko nam jest na pierwszy rzut oka określić, jaki konkretnie wariant żaluzji, kolekcji, odcienia pasowałaby do naszego pomieszczenia. Mamy też świadomość, że kupno rolet przez Internet, może powodować wiele niepewności oraz pytań. Dlatego, kiedy zdecydują Państwo, że przydatne jest doradztwo, oferujemy nasze kompleksowe usługi u Państwa w domu. Doradzimy na miejscu, przeprowadzimy pomiar, przedstawimy ofertę cenową i zamontujemy na terenie Strzegomia i okolic.

Screensun™ to nie tylko sama sprzedaż, ale również szeroki wachlarz usług, w tym prezentacja produktów, profesjonalne doradztwo, pomiar, wycena, montaż oraz serwis osłon okiennych.

Rolety i żaluzje, rolety dzień i noc, moskitiery, rolety rzymskie na wymiar Strzegom

Zaprezentowanie osłon przeciwsłonecznych, pomiar i montaż

Jeśli nie są Państwo do końca zdecydowani jakie rolety, żaluzje, zasłony są dla Państwa idealne, a przed kupnem chcą Państwo dotknąć i obejrzeć produkt „na żywo”, porównać jakie rodzaje osłon, kolekcje tkanin czy odcienie systemów będą pasowały do Państwa wystroju, to oferujemy umówienie się na spotkanie w ustalonym terminie. przybliżymy Państwu proponowane przez nas osłony m.in. rolety, rolety w kasetach, rolety dzień i noc, rolety rzymskie, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje pionowe Vertical, plisy, moskitiery, firany i zasłony.

Poza doradztwa zmierzymy dla Państwa przestrzeń okienną, zaoferujemy jaki towar idealnie będzie pasował na Państwa okna. Przy wizycie wykonamy wycenę a po zaakceptowaniu zamontujemy Państwa wymarzone osłony przeciwsłoneczne.

Fachowe doradztwo i konsultacje w Państwa domach są dla nas bardzo ważne

Wszelkie wizyty dopasujemy do Państwa tak, aby spotkać się z Państwem w dopasowanym dla Państwa terminie. Oferujemy bogatą gamę osłon okiennych i przeciwsłonecznych, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukacie upragnionych rolet w Strzegomiu u nas je znajdziecie! Od klasycznych rolet materiałowych po stylowe rolety rzymskie.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

● indywidualne doradztwo i wycena,
● 2 lata gwarancji na produkty i usługi,
● najwyższa jakość materiałów,
● szybka realizacja zamówień,
● produkty na miarę stworzone na indywidualne zamówienie
● doświadczenie

Umów się na spotkanie z naszym doradcą!

Telefonicznie: +48 796 642 681

Mailowo: sklep@screensun.pl

  

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc Strzegom

Żaluzje drewniane 50 mm

Żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe Strzegom

 

Żaluzje pionowe Vertical

Żaluzje pionowe Vertical Wertikal Strzegom

Rolety

Rolety na miarę, rolety w kasecie, rolety rzymskie Strzegom

 

Moskitiery drzwiowe i tarasowe rolowane

Moskitiery okienne, drzwiowe i tarasowe rolowane Strzegom

Rolety zewnętrzne SCREEN ZIP

Rolety zewnętrzne i rolety zewnętrzne SCREEN Strzegom