Rolety i żaluzje Świdnica - Usługa pomiaru i montażu

Oferujemy kompleksową usługę - dojazd, usługa pomiaru, prezentacja produktu w Świdnicy

Nie zawsze jesteśmy pewni i ciężko nam jest na pierwszy rzut oka ocenić, jaki konkretnie rodzaj osłony okiennej, kolekcji, koloru pasowałaby do naszego wnętrza. Mamy też świadomość, że kupno rolet i żaluzji przez Internet, może powodować wiele obaw oraz pytań. Dlatego, kiedy uznają Państwo, że potrzebne jest wsparcie, oferujemy nasze kompleksowe usługi u Państwa w domu. Doradzimy na miejscu, przeprowadzimy pomiar, wycenę i montaż na terenie Świdnicy i okolic.

Screensun™ to nie tylko sama sprzedaż, ale również szeroki zakres usług, w tym prezentacja produktów, profesjonalne doradztwo, pomiar, wycena, montaż oraz serwis osłon okiennych.

Rolety i żaluzje, rolety dzień i noc, moskitiery, rolety rzymskie na wymiar Świdnica

Prezentacja osłon przeciwsłonecznych, pomiar i montaż

Jeśli nie są Państwo do końca pewni jakie rolety, żaluzje, zasłony są dla Państwa idealne, a przed kupnem chcą Państwo dotknąć i zobaczyć produkt „na żywo”, porównać jakie rodzaje osłon, kolekcje tkanin czy kolory systemów będą pasowały do Państwa aranżacji, to proponujemy umówienie się na spotkanie w ustalonym terminie. Zaprezentujemy Państwu oferowane przez nas osłony m.in. rolety, rolety w kasetach, rolety dzień i noc, rolety rzymskie, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje pionowe Vertical, plisy, moskitiery, firany, zasłony, rolety zewnętrzne oraz rolety zewnętrzne screen ZIP.

Oprócz doradztwa zmierzymy dla Państwa przestrzeń okienną, określimy jaki produkt idealnie będzie pasował na Państwa okna. Przy wizycie zrobimy wycenę a po akceptacji zamontujemy Państwa wymarzone osłony przeciwsłoneczne.

Fachowe doradztwo i konsultacje w Państwa domach są dla nas bardzo ważne

Wszelkie wizyty dostosujemy do Państwa tak, aby spotkać się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie. Proponujemy szeroką gamę osłon okiennych i przeciwsłonecznych, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukacie wymarzonych rolet z Świdnicy u nas je znajdziecie! Od klasycznych rolet materiałowych po stylowe rolety rzymskie.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

● indywidualne doradztwo i wycena,
● 2 lata gwarancji na produkty i usługi,
● najwyższa jakość materiałów,
● szybka realizacja zamówień,
● produkty na miarę stworzone na indywidualne zamówienie
● doświadczenie

Umów się na spotkanie z naszym doradcą!

Telefonicznie: +48 796642681

  

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc Świdnica

Żaluzje drewniane 50 mm

Żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe Świdnica

 

Żaluzje pionowe Vertical

Żaluzje pionowe Vertical Wertikal Świdnica

Rolety

Rolety na miarę, rolety w kasecie, rolety rzymskie Świdnica

 

Moskitiery drzwiowe i tarasowe rolowane

Moskitiery okienne, drzwiowe i tarasowe rolowane Świdnica

Rolety zewnętrzne SCREEN ZIP

Rolety zewnętrzne i rolety zewnętrzne SCREEN Świdnica