Rolety i żaluzje Świebodzice – Usługa pomiaru i zamontowanie

Zapewniamy kompleksową usługę - dojazd, usługa pomiaru, prezentacja produktu w Świebodzicach

Nie zawsze jesteśmy zdecydowani i trudno nam jest na pierwszy rzut oka sprecyzować, jaki konkretnie odmianę osłony okiennej, kolekcji, koloru pasowałaby do naszego pomieszczenia. Mamy też świadomość, że zakup żaluzji przez Internet, może powodować wiele niepewności oraz pytań. Dlatego, kiedy zdecydują Państwo, że potrzebne jest profesjonalna pomoc, oferujemy nasze całościowe usługi u Państwa w domu. Doradzimy na miejscu, przeprowadzimy pomiar, przedstawimy ofertę cenową i zamontujemy na terenie Świebodzic i okolic.

Screensun™ to nie tylko sama sprzedaż, ale również szeroki zakres usług, w tym prezentacja produktów, profesjonalne doradztwo, pomiar, wycena, montaż oraz serwis osłon okiennych.

Rolety i żaluzje, rolety dzień i noc, moskitiery, rolety rzymskie na wymiar Świebodzice

Prezentacja osłon przeciwsłonecznych, pomiar i zamontowanie

Jeśli nie są Państwo do końca pewni jakie rolety, żaluzje, zasłony są dla Państwa idealne, a przed kupnem chcą Państwo dotknąć i zobaczyć produkt „na żywo”, porównać jakie rodzaje osłon, kolekcje tkanin czy kolory systemów będą pasowały do Państwa wystroju, to oferujemy umówienie się na spotkanie w ustalonym terminie. przedstawimy Państwu proponowane przez nas osłony m.in. rolety, rolety w kasetach, rolety dzień i noc, rolety rzymskie, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje pionowe Vertical, plisy, moskitiery, firany i zasłony.

Oprócz porady zmierzymy dla Państwa przestrzeń okienną, zaproponujemy jaki towar perfekcyjnie będzie pasował na Państwa okna. Przy konsultacji zrobimy wycenę a po akceptacji zamontujemy Państwa upragnione osłony przeciwsłoneczne.

Kompetentne doradztwo i konsultacje w Państwa domach są dla nas bardzo ważne

Wszelkie wizyty dostosujemy do Państwa tak, aby spotkać się z Państwem w dopasowanym dla Państwa terminie. Proponujemy szeroką gamę osłon okiennych i przeciwsłonecznych, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukacie wyśnionych rolet w Świebodzicach u nas je znajdziecie! Od klasycznych rolet materiałowych po stylowe rolety rzymskie.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

● indywidualne doradztwo i wycena,
● 2 lata gwarancji na produkty i usługi,
● najwyższa jakość materiałów,
● szybka realizacja zamówień,
● produkty na miarę stworzone na indywidualne zamówienie
● doświadczenie

Umów się na spotkanie z naszym doradcą!

Telefonicznie: +48 796 642 681

  

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc Świebodzice

Żaluzje drewniane 50 mm

Żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe Świebodzice

 

Żaluzje pionowe Vertical

Żaluzje pionowe Vertical Wertikal Świebodzice

Rolety

Rolety na miarę, rolety w kasecie, rolety rzymskie Świebodzice

 

Moskitiery drzwiowe i tarasowe rolowane

Moskitiery okienne, drzwiowe i tarasowe rolowane Świebodzice

Rolety zewnętrzne SCREEN ZIP

Rolety zewnętrzne i rolety zewnętrzne SCREEN Świebodzice