Rolety i żaluzje Wałbrzych – Serwis pomiaru i zamontowanie

Świadczymy pełną usługę - dojazd, usługa pomiaru, prezentacja produktu w Wałbrzychu

Nie zawsze jesteśmy pewni i ciężko nam jest na pierwszy rzut oka określić, jaki dokładnie rodzaj żaluzji, kolekcji, odcienia pasowałaby do naszego pomieszczenia. Mamy też świadomość, że kupno rolet przez Internet, może powodować wiele niepewności oraz pytań. Dlatego, kiedy zdecydują Państwo, że potrzebne jest profesjonalna pomoc, oferujemy nasze pełne usługi u Państwa w domu. profesjonalnie pomożemy na miejscu, przeprowadzimy pomiar, przedstawimy ofertę cenową i zamontujemy na terenie Wałbrzycha i okolic.

Screensun™ to nie tylko sama sprzedaż, ale również szeroki wachlarz usług, w tym prezentacja produktów, profesjonalne doradztwo, pomiar, wycena, montaż oraz serwis osłon okiennych.

Rolety i żaluzje, rolety dzień i noc, moskitiery, rolety rzymskie na wymiar Wałbrzych

Prezentacja osłon przeciwsłonecznych, zmierzenie i montaż

Jeśli nie są Państwo do końca pewni jakie rolety, żaluzje, zasłony są dla Państwa idealne, a przed kupnem chcą Państwo dotknąć i zobaczyć produkt „na żywo”, porównać jakie rodzaje osłon, kolekcje tkanin czy kolory systemów będą pasowały do Państwa wystroju, to proponujemy umówienie się na spotkanie w ustalonym terminie. przedstawimy Państwu oferowane przez nas osłony m.in. rolety, rolety w kasetach, rolety dzień i noc, rolety rzymskie, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje pionowe Vertical, plisy, moskitiery, firany i zasłony.

Oprócz porady zmierzymy dla Państwa przestrzeń okienną, zaoferujemy jaki towar idealnie będzie pasował na Państwa okna. Przy konsultacji zrobimy wycenę a po akceptacji zamontujemy Państwa upragnione osłony przeciwsłoneczne.

Fachowe doradztwo i konsultacje w Państwa domach są dla nas bardzo ważne

Wszelkie wizyty dostosujemy do Państwa tak, aby spotkać się z Państwem w dopasowanym dla Państwa terminie. Proponujemy szeroką gamę osłon okiennych i przeciwsłonecznych, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukacie wymarzonych rolet w Wałbrzychu u nas je znajdziecie! Od klasycznych rolet materiałowych po stylowe rolety rzymskie.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

● indywidualne doradztwo i wycena,
● 2 lata gwarancji na produkty i usługi,
● najwyższa jakość materiałów,
● szybka realizacja zamówień,
● produkty na miarę stworzone na indywidualne zamówienie
● doświadczenie

Umów się na spotkanie z naszym doradcą!

Telefonicznie: +48 796642681

  

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc Wałbrzych

Żaluzje drewniane 50 mm

Żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe Wałbrzych

 

Żaluzje pionowe Vertical

Żaluzje pionowe Vertical Wertikal Wałbrzych

Rolety

Rolety na miarę, rolety w kasecie, rolety rzymskie, plisy Wałbrzych

 

Moskitiery drzwiowe i tarasowe rolowane

Moskitiery okienne, drzwiowe i tarasowe rolowane Wałbrzych

Rolety zewnętrzne SCREEN ZIP

Rolety zewnętrzne i rolety zewnętrzne SCREEN Wałbrzych