Rolety i żaluzje Walim – Usługa pomiaru i montażu

Zapewniamy pełną usługę - dojazd, usługa pomiaru, prezentacja produktu w Walimiu

Nie zawsze jesteśmy zdecydowani i ciężko nam jest na pierwszy rzut oka ocenić, jaki konkretnie rodzaj rolety, kolekcji, koloru pasowałaby do naszego pomieszczenia. Mamy też świadomość, że nabycie osłon okiennych przez Internet, może powodować wiele niepewności oraz pytań. Dlatego, kiedy uznają Państwo, że niezbędne jest doradzcto, oferujemy nasze pełne usługi u Państwa w domu. profesjonalnie pomożemy na miejscu, przeprowadzimy pomiar, przedstawimy ofertę cenową i zamontujemy na terenie Walimia i okolic.

Screensun™ to nie tylko sama sprzedaż, ale również szeroki zakres usług, w tym prezentacja produktów, profesjonalne doradztwo, pomiar, wycena, montaż oraz serwis osłon okiennych.

Rolety i żaluzje, rolety dzień i noc, moskitiery, rolety rzymskie na wymiar Walim

Przedstawienie osłon przeciwsłonecznych, pomiar i zamontowanie

Jeśli nie są Państwo do końca zdecydowani jakie rolety, żaluzje, zasłony są dla Państwa idealne, a przed kupnem chcą Państwo dotknąć i obejrzeć produkt „na żywo”, porównać jakie rodzaje osłon, kolekcje tkanin czy odcienie systemów będą pasowały do Państwa aranżacji, to oferujemy umówienie się na spotkanie w ustalonym terminie. przybliżymy Państwu proponowane przez nas osłony m.in. rolety, rolety w kasetach, rolety dzień i noc, rolety rzymskie, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje pionowe Vertical, plisy, moskitiery, firany i zasłony.

Poza poradą zmierzymy dla Państwa przestrzeń okienną, zaproponujemy jaki artykuł idealnie będzie odpowiadał na Państwa okna. Przy konsultacji przedstawimy wycenę a po zaakceptowaniu zamontujemy Państwa upragnione osłony przeciwsłoneczne.

Kompetentne doradztwo i konsultacje w Państwa domach są dla nas bardzo ważne.

Wszelkie wizyty dostosujemy do Państwa tak, aby spotkać się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie. Proponujemy szeroką gamę osłon okiennych i przeciwsłonecznych, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukacie wymarzonych rolet we Wrocławiu u nas je znajdziecie! Od klasycznych rolet materiałowych po stylowe rolety rzymskie.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

● indywidualne doradztwo i wycena,
● 2 lata gwarancji na produkty i usługi,
● najwyższa jakość materiałów,
● szybka realizacja zamówień,
● produkty na miarę stworzone na indywidualne zamówienie
● doświadczenie

Umów się na spotkanie z naszym doradcą!

Telefonicznie: +48 796 642 681

Mailowo: sklep@screensun.pl

  

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc Walim

Żaluzje drewniane 50 mm

Żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe Walim

 

Żaluzje pionowe Vertical

Żaluzje pionowe Vertical Wertikal Walim

Rolety

Rolety na miarę, rolety w kasecie, rolety rzymskie Walim

 

Moskitiery drzwiowe i tarasowe rolowane

Moskitiery okienne, drzwiowe i tarasowe rolowane Walim

Rolety zewnętrzne SCREEN ZIP

Rolety zewnętrzne i rolety zewnętrzne SCREEN Walim