Rolety i żaluzje Wrocław – Serwis pomiaru i montażu

Zapewniamy wszechstronną usługę - dojazd, usługa pomiaru, prezentacja produktu we Wrocławiu

Nie zawsze jesteśmy zdecydowani i trudno nam jest na pierwszy rzut oka sprecyzować, jaki dokładnie wariant rolety, kolekcji, koloru odpowiadałaby do naszego wnętrza. Mamy też świadomość, że kupno żaluzji przez Internet, może powodować wiele niepewności oraz pytań. Dlatego, kiedy zdecydują Państwo, że niezbędne jest profesjonalna pomoc, oferujemy nasze pełne usługi u Państwa w domu. profesjonalnie pomożemy na miejscu, przeprowadzimy pomiar, wycenimy i zamontujemy na terenie Wrocławia i okolic.

Screensun™ to nie tylko sama sprzedaż, ale również szeroki wachlarz usług, w tym prezentacja produktów, profesjonalne doradztwo, pomiar, wycena, montaż oraz serwis osłon okiennych.

Rolety i żaluzje, rolety dzień i noc, moskitiery, rolety rzymskie na wymiar Wrocław

Zaprezentowanie osłon przeciwsłonecznych, zmierzenie i montaż

Jeśli nie są Państwo do końca zdecydowani jakie rolety, żaluzje, zasłony są dla Państwa idealne, a przed kupnem chcą Państwo dotknąć i obejrzeć produkt „na żywo”, porównać jakie rodzaje osłon, kolekcje tkanin czy kolory systemów będą nadawałyby się do Państwa wystroju, to proponujemy umówienie się na spotkanie w ustalonym terminie. przedstawimy Państwu proponowane przez nas osłony m.in. rolety, rolety w kasetach, rolety dzień i noc, rolety rzymskie, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje pionowe Vertical, plisy, moskitiery, firany i zasłony.

Obok porady zmierzymy dla Państwa przestrzeń okienną, zaproponujemy jaki produkt idealnie będzie nadawał się na Państwa okna. Przy konsultacji zrobimy wycenę a po zaakceptowaniu zamontujemy Państwa wymarzone osłony przeciwsłoneczne.

Fachowe doradztwo i konsultacje w Państwa domach są dla nas bardzo ważne

Wszelkie wizyty dopasujemy do Państwa tak, aby spotkać się z Państwem w dopasowanym dla Państwa terminie. Oferujemy bogatą gamę osłon okiennych i przeciwsłonecznych, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukacie upragnionych rolet we Wrocławiu u nas je znajdziecie! Od klasycznych rolet materiałowych po stylowe rolety rzymskie.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

● indywidualne doradztwo i wycena,
● 2 lata gwarancji na produkty i usługi,
● najwyższa jakość materiałów,
● szybka realizacja zamówień,
● produkty na miarę stworzone na indywidualne zamówienie
● doświadczenie

Umów się na spotkanie z naszym doradcą!

Telefonicznie: +48 796642681

  

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc Wrocław

Żaluzje drewniane 50 mm

Żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe Wrocław

 

Żaluzje pionowe Vertical

Żaluzje pionowe Vertical Wertikal Wrocław

Rolety

Rolety na miarę, rolety w kasecie, rolety rzymskie Wrocław

 

Moskitiery drzwiowe i tarasowe rolowane

Moskitiery okienne, drzwiowe i tarasowe rolowane Wrocław

Rolety zewnętrzne SCREEN ZIP

Rolety zewnętrzne i rolety zewnętrzne SCREEN Wrocław