Rolety i żaluzje Żarów – Usługa pomiaru i montażu

Oferujemy pełną usługę - dojazd, usługa pomiaru, prezentacja produktu w Żarowie

Nie zawsze jesteśmy zdecydowani i ciężko nam jest na pierwszy rzut oka określić, jaki dokładnie wariant rolety, kolekcji, koloru odpowiadałaby do naszego wnętrza. Mamy też świadomość, że zakup osłon okiennych przez Internet, może powodować wiele niepewności oraz pytań. Dlatego, kiedy zdecydują Państwo, że potrzebne jest profesjonalna pomoc, oferujemy nasze kompleksowe usługi u Państwa w domu. profesjonalnie pomożemy na miejscu, fachowo zmierzymy, wycenimy i zamontujemy na terenie Żarowa i okolic.

Screensun™ to nie tylko sama sprzedaż, ale również szeroki wachlarz usług, w tym prezentacja produktów, profesjonalne doradztwo, pomiar, wycena, montaż oraz serwis osłon okiennych.

Rolety i żaluzje, rolety dzień i noc, moskitiery, rolety rzymskie na wymiar Żarów

Prezentacja osłon przeciwsłonecznych, pomiar i montaż

Jeśli nie są Państwo do końca pewni jakie rolety, żaluzje, zasłony są dla Państwa idealne, a przed kupnem chcą Państwo dotknąć i zobaczyć produkt „na żywo”, porównać jakie rodzaje osłon, kolekcje tkanin czy odcienie systemów będą nadawałyby się do Państwa aranżacji, to proponujemy umówienie się na spotkanie w dogodnym terminie. Zaprezentujemy Państwu oferowane przez nas osłony m.in. rolety, rolety w kasetach, rolety dzień i noc, rolety rzymskie, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, żaluzje pionowe Vertical, plisy, moskitiery, firany i zasłony.

Poza doradztwa zmierzymy dla Państwa przestrzeń okienną, zaproponujemy jaki produkt idealnie będzie nadawał się na Państwa okna. Przy konsultacji wykonamy wycenę a po zaakceptowaniu zamontujemy Państwa upragnione osłony przeciwsłoneczne.

Kompetentne doradztwo i konsultacje w Państwa domach są dla nas bardzo ważne

Wszelkie wizyty dopasujemy do Państwa tak, aby spotkać się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie. Oferujemy bogatą gamę osłon okiennych i przeciwsłonecznych, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukacie wymarzonych rolet w Żarowie u nas je znajdziecie! Od klasycznych rolet materiałowych po stylowe rolety rzymskie.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

● indywidualne doradztwo i wycena,
● 2 lata gwarancji na produkty i usługi,
● najwyższa jakość materiałów,
● szybka realizacja zamówień,
● produkty na miarę stworzone na indywidualne zamówienie
● doświadczenie

Umów się na spotkanie z naszym doradcą!

Telefonicznie: +48 796 642 681

Mailowo: sklep@screensun.pl

  

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc Żarów

Żaluzje drewniane 50 mm

Żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe Żarów

 

Żaluzje pionowe Vertical

Żaluzje pionowe Vertical Wertikal Żarów

Rolety

Rolety na miarę, rolety w kasecie, rolety rzymskie Żarów

 

Moskitiery drzwiowe i tarasowe rolowane

Moskitiery okienne, drzwiowe i tarasowe rolowane Żarów

Rolety zewnętrzne SCREEN ZIP

Rolety zewnętrzne i rolety zewnętrzne SCREEN Żarów