Rolety i Żaluzje - doradztwo, pomiar i realizacja

Opowiedz nam o swoim wnętrzu a my dobierzemy do niego odpowiednie osłony okienne. Z uwagą wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i z zapałem nadajemy kształt ich pragnieniom. Naszym priorytetem są rozwiązania zgodne z oczekiwaniami Klientów. Chętnie podejmiemy się każdego zadania i zmienimy Wasze okna na świat. Bardzo szeroka gama osłon przeciwsłonecznych oferowana przez naszą firmę zapewni Państwu najwyższy komfort użytkowania pomieszczeń połączony z własnym i nowoczesnym stylem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami.

Kompleksowa usługa lokalna - dojazd, usługa pomiaru, prezentacja produktu

Wiemy, że w niektórych przypadkach ciężko na pierwszy rzut oka ocenić, jaki konkretnie rodzaj systemu, kolekcji, koloru osłon okiennych chcemy wybrać. Mamy też świadomość, że kupno osłon przez Internet, może powodować wiele obaw oraz pytań. Dlatego kiedy uznają Państwo, że potrzebują wsparcia lub doradztwa produktowego, prosimy o kontakt z nami. Doradzimy telefonicznie jak i również wychodząc naprzeciw tym obawom prowadzimy kompleksową usługę doradztwa u Państwa w domu.

Screensun™ to nie tylko sama sprzedaż ale również szeroki zakres usług, w tym prezentacje produktu, profesjonalne doradztwo i pomiary, montaż oraz serwis osłon okiennych. W razie wszelkich wątpliwości mogą Państwo umówić się z nami a my zaprezentujemy rolety, rolety dzień i noc, żaluzje pionowe, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, plisy moskitiery, markizy, rolety zewnętrzne, rolety SCREEN ZIP w takich miastach jak Świdnica, Wałbrzych, Strzegom, Świebodzice, Dzierżoniów, Bielawa, Wrocław, Brzeg dolny, Legnica jak i okolicznych miejscowościach.

Rolety i żaluzje, rolety dzień i noc, moskitiery, rolety rzymskie na wymiar Świdnica, Świebodzie, Wrocław, Wałbrzych, Strzegom, Dzierżoniów

Prezentacja osłon przeciwsłonecznych, pomiar przestrzeni okiennej oraz montaż

Jeśli nie są Państwo do końca zdecydowani jaki produkt jest dla Państwa idealny, a przed zakupem chcą Państwo zobaczyć produkt „na żywo” w tym rodzaje osłon, kolekcje tkanin, kolory systemów to proponujemy umówienie się na spotkanie w ustalonym terminie. Zaprezentujemy Państwu oferowane przez nas osłony m.in. rolety i żaluzje, plisy , moskitiery okienne i drzwiowe oraz inne systemy z naszej oferty. 

Oprócz doradztwa zmierzymy dla Państwa przestrzeń okienną, określimy jaki produkt idealnie będzie pasował na Państwa okna. Przy wizycie zrobimy wycenę a po akceptacji zamontujemy Państwa wymarzone osłony przeciwsłoneczne.

Doradztwo techniczno-produktowe i konsultacje w Państwa domach

Wszelkie wizyty dostosujemy do Państwa tak, aby spotkać się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie. Proponujemy szeroką gamę osłon okiennych i przeciwsłonecznych, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukacie wymarzonych rolet z Dolnego Śląska u nas je znajdziecie! Od klasycznych rolet materiałowych po stylowe rolety rzymskie.

Prezentacja rolet u klienta w domuPomiar rolet u klientaWycena rolet u klienta w domuMontaż rolet u klienta

Jak działamy – realizacja zamówienia krok po kroku:

● kontakt z naszym doradcą i zamówienie pomiaru
● wizyta u klienta w dogodnym dla Państwa terminie
● bezpłatne doradztwo techniczno-produktowe
● szybka realizacja zamówienia
● profesjonalny montaż osłon okiennych
● serwis osłon okiennych oraz opieka techniczna

Dlaczego warto nam zaufać?

● indywidualne doradztwo i wycena,
● 2 lata gwarancji na produkty i usługi,
● najwyższa jakość materiałów,
● szybka realizacja zamówień,
● produkty na miarę stworzone na indywidualne zamówienie
● doświadczenie

Umów się na spotkanie z naszym doradcą:

Telefonicznie: +48 571 700 076

Mailowo: sklep@screensun.pl

   

Rolety dzień i nocRolety dzień i noc Świdnica, Świebodzie, Wrocław, Wałbrzych, Strzegom, Dzierżoniów

Żaluzje drewniane 50 mmŻaluzje drewniane i aluminiowe Świdnica, Świebodzie, Wrocław, Wałbrzych, Strzegom, Dzierżoniów

Żaluzje pionowe VerticalŻaluzje pionowe Vertical Świdnica, Świebodzie, Wrocław, Wałbrzych, Strzegom, Dzierżoniów

 

Rolety i rolety w kasecierolety na miarę Świdnica, Świebodzie, Wrocław, Wałbrzych, Strzegom, Dzierżoniów

Moskitiery okienne, drzwiowe i tarasowe rolowaneMoskitiery na miarę Świdnica, Świebodzie, Wrocław, Wałbrzych, Strzegom, Dzierżoniów

Rolety zewnętrzne i rolety zewnętrzne SCREEN ZIPRolety zewnętrzne screen na miarę Świdnica, Świebodzie, Wrocław, Wałbrzych, Strzegom, Dzierżoniów

 

Kompleksowa usługa
usługa pomiaru, wyceny oraz prezentacji produktu z mozliwością montażu.
Działamy głównie na terenie miejscowości: Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Świebodzic, Dierżoniowa. W przypadku miast takich jak Wrocław, Brzeg Dolny usługa możliwa jest po wcześniejszej wycenie mailowej lub telefonicznej.
Wpisz swój adres, aby sprawdzić koszt usługi:
Wyceń
Przykro nam, ale nie świadczymy usługi Full Serwis w tym rejonie.
nowa wycena
Koszt usługi: 100
odległość: 20 km
Zadzwoń i umów się z nami:
+48 796 642 681
nowa wycena